Четвер, 09.05.2024, 13:59

«  Травень 2024  »

Головна » Виховна робота

Тема: День соборності України

Мета: Поглибити знання учнів про історію виникнення свята Соборності України. Пригадати ст. 20 Конституції України. Ознайомити з цікавими фактами про Україну. Виховувати патріотичні почуття та повагу до державної  атрибутики. Викликати інтерес до вивчення історії України.
Обладнання: Державна символіка, Конституція України, комп’ютер, добірка
літератури: Конституція України, журнал «Шкільна бібліотека» №12 2009 року, журнал «Шкільна бібліотека» №1 2006 року та ін..

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 414 | Додав: Admin_Jenya | Дата: 05.02.2014 | Коментарі (0)

Виховна година.  7 клас. Класний керівник: Марінов І. С.

Тема: «Іду з дитинства до Тараса»

Мета: розширити і поглибити знання учнів щодо життєвого та творчого шляху Великого Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка; розвивати фантазію, пам’ять та мислення школярів; виховувати любов до нашого народу, його традицій, минулого і сучасного.

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 588 | Додав: Admin_Jenya | Дата: 05.02.2014 | Коментарі (0)

Заходи до вшанування пам’яті великого Кобзаря

24 січня 2014 р. у кабінеті ОІОТ відбулася «Трибуна вільних думок на тему: «Роль Т. Шевченка у суспільно-політичному житті України 19 ст.»» між учнями 9-11 класів.

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 480 | Додав: Admin_Jenya | Дата: 05.02.2014 | Коментарі (0)

З метою вшанування пам’яті Т. Г. Шевченка у 8-Б класі була проведена виховна година «Заворожи мені, волхве…» 29.01.14, виготовлений плакат «Садок вишневий коло хати».

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 541 | Додав: Admin_Jenya | Дата: 04.02.2014 | Коментарі (0)

Шевченко – художник і поет

У Новомиргородській ЗШ І-ІІІ ст.  1 триває активна підготовка з відзначення 200-річчя від дня народження            Т. Г. Шевченка. У рамках підготовки до святкування знаменної дати та з метою поглибленого вивчення життєвого шляху та творчої спадщини Кобзаря, учні 9-Б класу ( кл. керівник Ситник В. Я.) підготували та провели Шевченкознавчу студію «Шевченко - художник і поет».

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 464 | Додав: Admin_Jenya | Дата: 04.02.2014 | Коментарі (0)

Година спілкування

«Погодуйте птахів взимку!»

Зима – важка пора для птахів. Вони гинуть не стільки від холоду, а від того, що не вистачає їжі. Тому в ці скрутні для пташок часи на допомогу повинні прийти діти і дорослі.

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 840 | Додав: Admin_Jenya | Дата: 04.02.2014 | Коментарі (0)

21 січня 2014 року учні початкових класів відвідали краєзнавчий музей, зустрілися із його завідувачем Озеровим П. І. Він познайомив дітей з експонатами, що розповідають про минулі часи, про історію нашого народу. Діти з цікавістю слухали розповідь, серцем доторкнулись до старовини, предметів, книг, які так наполегливо збирав і зберігав краєзнавець. Особливе зацікавлення в дітей викликали унікальні рукописні книги, залишки мамонта, колекція грошей усіх часів, друкарська машинка. Ця екскурсія – крок у минуле, але цікаве і незвичайне.

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 443 | Додав: Admin_Jenya | Дата: 31.01.2014 | Коментарі (0)

Історію свого народу можна пізнати, вивчаючи його звичаї, прикмети. Одним із найзнаменніших і найвеличніших свят є Різдво Христове. А Щедрий вечір заступає 13 січня, по-народному «Маланки», який під веселі щедрування переходить у «Василя». У цей час вважалося непристойним співати інших пісень, крім колядок та щедрівок. Колядували всі – і старі, і малі.

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 428 | Додав: Admin_Jenya | Дата: 31.01.2014 | Коментарі (0)

Січень – другий   місяць  зими, якого з нетерпінням чекають дорослі і діти. Цей місяць найбагатший на народні свята: Різдво, Водохреща, Щедрий вечір. Саме в цей вечір діти щедрують. Хлопчика або дівчинку переодягають «козою». Обирають Козовіда – старшого у компанії. Щедрівники збираються юрбою та йдуть до дверей хати щедрувати.

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 1105 | Додав: Admin_Jenya | Дата: 31.01.2014 | Коментарі (0)

Ознайомити учнів з негативним  впливом алкоголю  на стан здоров’я , розвивати бажання  уникати спілкування  з людьми, схильними до пияцтва, - з такою метою була проведена  виховна година ( класний керівник Єдинак Л.В.) з учнями одинадцятих класів на тему : ,,Пияцтво - це добровільне божевілля ’’ . Під час  спілкування  учні презентували власні малюнки , у яких виявили  ставлення до цієї проблеми століття.

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 685 | Додав: Admin_Jenya | Дата: 31.01.2014 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 6 7 ... 9 10 »