Четвер, 28.03.2024, 16:42

«  Березень 2024  »

Волонтерський рух

Новомиргородська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 активно проводить волонтерську роботу серед ветеранів Великої Вітчизняної війни, надаючи їм посильну допомогу. На початку ІІ семестру, 21 січня, волонтерський загін на чолі з куратором Кушнірчуком Я.В. та замісником Білик С.М. у черговий раз відвідали закріплених за навчальним закладом ветеранів. Проте не всі учасники бойових дій були в змозі поспілкуватися з волонтерами. Протягом дня було відвідано 5 ветеранів Чорноіваненко Р.П., Вяткін І.П., Пір’ян В.Я., Пір’ян П.Л. Відвідано було і Розгоненка А.В., проте з будинку ніхто не вийшов. За останні декілька місяців з Розгоненком А.В. проводилася активна робота, оскільки він звертався з проханням допомогти в організації виїзду з двору. Вяткін І.П. почувався недобре, тому волонтери не змогли з ним поспілкуватися, але допомогли відгорнути сніг.

19 лютого  2014 р. волонтери Новомиргородської ЗШ І-ІІІ ступенів № 1 відвідали  ветеранів знову, проте в черговий раз Розгоненко А.В. не зміг поспілкуватися: його син сповістив, що допомога їм не потрібна. Вяткін І.П. перебував у лікарні, тому привітання з Днем захисника Вітчизни було передано його внукові. Місяць тому син Чорноіваненко Р. П. забрав її на постійне місце проживання до м. Кіровограда. Пірян П.Л. активно спілкувався з волонтерами, сфотографувався, від допомоги теж відмовився. Кожного ветерана волонтери привітали зі святом, залишили контактні дані куратора волонтерського загону Кушнірчука Я. В. та ЗДВР Яцейко В. І.

Пам'ять про них вічна

11 березня в день визволення міста Новомиргорода від німецько-фашистських загарбників відбувся урочистий мітинг біля пам’ятника воїнам-визволителям у місцевому парку. Вшановуючи пам'ять про полеглих у боях за визволення Новомиргородщини,   вчителі історії Новомиргородської ЗШ І-ІІІ ст. № 1 Кушнірчук Я.В. та Погорілий О.В. відкрили мітинг, присвячений цій знаменній даті. В своєму виступі Кушнірчук Я.В. наголосив на тому, що ми повинні берегти пам’ять про страшні роки війни і жити по совісті. Цінувати подвиг героїв, які віддали за нас життя,  звільнили нашу землю від запеклого ворога. На завершення слово мав настоятель Свято-Миколаївського собору протоієрей Миколай Чутора, який відслужив заупокійну літію та розкрив важливість молитви і пам’яті за полеглих у війні. Хвилиною мовчання і покладанням квітів учні та вчителі віддали шану нашим героям.

11 березня члени волонтерського руху відвідали ветеранів Великої Вітчизняної війни. Учні привітали фронтовиків із Днем визволення міста Новомиргорода, побажали довгих років життя і міцного здоровя, подякували за той неоціненний вклад, який вони зробили заради свободи і мирного буття нашого народу.

Звіт-презентація

волонтерського загону