П`ятниця, 03.05.2024, 23:00

«  Червень 2013  »

Головна » 2013 » Червень » 10 » Веселі старти
Веселі старти

Учні та вчителі  Новомиргородської ЗШ І-ІІІ ступенів №1 активно святкували День Збройних сил України. Цього дня було проведено три масштабних свята:  «Тато і Я» (1 клас,Шаповал О.Л.);  «Родина від батька до сина» (4-Б клас, Горбуліна О.І.) ; загальношкільний захід «Гей,ви хлопці,славні запорожці!»

Останнє свято –  змагання  між хлопцями збірної  команди 10-их класів  «Сокіл» та збірної  команди хлопців  11 класу «Факел» ,де   учасники проявили свій характер і показали
свої фізичні якості. Хлопці змагалися у різних конкурсах, а саме: «Рух стройовим кроком  та повороти під час руху і на місці», естафета «Човниковий біг» , естафета «Стрибки у мішках», змагання з армспорту , конкурс «Одягання протигаза», конкурс отаманів «Піднімання гирі», вікторина «Що?  Де? Коли?», баскетбольна естафета та перетягування каната. З рахунком 18:23 перемогу отримали команда «Факел».

Вся школа пройнялася  атмосферою свята! Болільники брали активну участь у підтримці своїх фаворитів, проявили креативність та порадували команди  плакатами та голосівками. Велику вдячність хочемо висловити організаторам цього дійства: Погорілому О.В.  та Марінову І.С. Вчителі сформували й підготували команди, активізували болільників, й ті показали  прекрасні художні номери.

Наступного дня схоже  змагання  «Веселі старти»  провели для учнів 5-6 класів, які порадували нас своєю кмітливістю, спритністю та мужністю, не зважаючи на свої ще досить юні роки. Особливо приємно вразила команда 5 класу, яка отримала перемогу в цьому змаганні. Ми побачили, що юнаки ЗШ №1  дійсно достойні наших предків  – запорозьких козаків! Вони проявили свої кращі морально-вольові й фізичні якості,  а глядачі отримали заряд енергії  й хорошого настрою надовго.  У нас росте гідна зміна! А щоб стати такими ж, як запорозькі козаки, хлопцям необхідно систематично виконувати фізичні вправи, загартовуватись і обов’язково    добре навчатися!

Міністерство інформації

РУС Новомиргородської ЗШ№1

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 456 | Додав: Admin_Jenya | Рейтинг: 0.0/0