П`ятниця, 26.04.2024, 17:25

«  Вересень 2014  »

Головна » 2014 » Вересень » 26 » В крихітках хліба — зерна життя, щастя людського цвіт!
В крихітках хліба — зерна життя, щастя людського цвіт!

Упевнено крокує в Новомиргородській ЗШ І-ІІІ ступенів №1Всеукраїнський фестиваль «Українська паляниця». Аби  розширити уявлення учнів про значення хліба в житті української родини; розвивати вміння чесно заробляти свій хліб та навички шанувати працю; виховувати любов до праці й повагу до людей праці; розвивати у дітей та молоді творчих інтересів та пошукової діяльності, у Школі духовності та національної гідності було проведено ряд виховних заходів. 26 вересня відбулася виставка-презентація-ярмарка хлібних виробів, короваїв. Діти презентували хлібні вироби відомими словами:

Ми хлібом-сіллю друзів зустрічаєм,

Хай буде більше в світі нас, братів!

Хай в кожній хаті пахне короваєм,

Щоб люд ніколи хліба не просив!

Це було справжнє свято миру, праці, творчості та єднання, яке так необхідно нашій рідній землі. Прекрасні слова звучали про Україну, про рідну землю та про героїв, що віддали свої життя за незалежність і територіальну цілісність України. Всі присутні вшанували загиблих хвилиною мовчання.

Батьки, діти й учителі одностайно вирішили: за виручені кошти встановити на фасаді рідної школи меморіальну дошку Присяжному Євгенію, випускнику нашої школи, який загинув, захищаючи рідну землю. СЛАВА УКРАЇНІ!

В. Яцейко,

ЗДВР Новомиргородської ЗШ І-ІІІ ст. № 1

Фото: Є. Овчаренко

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 1567 | Додав: Admin_Jenya | Рейтинг: 0.0/0