П`ятниця, 03.05.2024, 20:53

«  Червень 2013  »

Головна » 2013 » Червень » 10 » У Новомиргород з перемогою
У Новомиргород з перемогою

26 січня в Кіровоградському обласному ЦДЮТ відбувся півфінал обласного етапу КВК (тематика – профорієнтація). Новомиргородщину гідно представила команда Новомиргородської ЗШ №1 «В Контакті»!

Все починалося з районного етапу, де наша команда стала лідером, тому згодом взяла участь в обласному етапі (відбір до півфіналу). У першій лізі з 18 команд відібрали до півфіналу лише 7. Серед цих команд – квкники зі стажем (5-9 років) і ми – талановиті дебютанти!

І ось нарешті півфінал! Наша команда виявила всі свої таланти, креативність, винахідливість і ще раз довела: ми – найкращі! Адже лише 4 команди відібрало компетентне журі до фіналу: 3 Кіровоградські команди та Новомиргородську «В Контакті»!

Пишаюся нашими дітьми, яких відзначили як найдружнішу, веселу, кмітливу команду, саме КОМАНДУ! А ще хочу щиро подякувати хореографу – Піддубній О. М., яка створила багато хореографічних зарисовок та є другим керівником команди. Приємно, що ми не підвели Новомиргород, а довели Кіровоградщині: «В Контакті» – молода потужна сила, яка впевнено й весело крокує до мети! От тільки шкода, що члени команди – одинадцятикласники! Тож сподіваємося, що і в дорослому житті вони так легко долатимуть перешкоди, як це не раз робили на районних та обласних сценах. Нехай вам щастить, дорогі діти!

Яцейко В. І.

керівник команди «В Контакті»,

заступник директора з виховної роботи

Новомиргородської ЗШ І-ІІІ ступенів №1