Понеділок, 20.05.2024, 10:47

«  Жовтень 2013  »

Головна » 2013 » Жовтень » 9 » «Правила дорожні знай - своє життя оберігай!»
«Правила дорожні знай - своє життя оберігай!»

Триває місячник основ безпеки життєдіяльності та фізичного виховання «Твій друг – безпечний рух».

20 вересня в Новомиргородській ЗШ І-ІІІ №1 відбулася цікава гра-змагання «Правила дорожні знай – своє життя оберігай!» між учнями 8-Б (команда «Джедаі») та 8-А(команда «Автошкола»).

Мета заходу – закріпити знання дітей  правил дорожнього руху, запобігання травматизму, виховання культури поведінки на вулиці, в транспорті; допомогти учням зрозуміти суть людського життя.

Гра-змагання складалася з привітання команд, їх емблем та трьох конкурсів: конкурс «Бліц-турнір», «Ситуація на дорозі», «Відгадай загадку». Глядачі мали змогу переглянути соціальну рекламу по запобіганню травматизму на дорозі, ознайомилися з новими правилами дорожнього руху та взяли участь у вікторині «Як ти знаєш правила дорожнього руху». Оцінювали змагання заступник директора з виховної роботи Яцейко В.І., вчитель фізики Тимошенко В.В., вчитель англійської мови Білик С.М. А підготували і провели гру-змагання класні керівники 8-их класів: Маржан А.В. (8-Бкл.) та Марінова Л.В.(8-Акл.).

Обидві команди проявили відмінні знання з правил дорожнього руху, за що і були нагороджені Почесними грамотами «Кращий знавець дорожнього руху».

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 537 | Додав: Admin_Jenya | Рейтинг: 0.0/0