Вівторок, 23.04.2024, 09:57

«  Квітень 2024  »

Головна » Архів матеріалів
          Учні та вчителі  Новомиргородської ЗШ І-ІІІ ступенів №1 активно святкували День Збройних сил України. Цього дня було проведено три масштабних свята:  «Тато і Я» (1 клас, Шаповал О.Л.);  «Родина від батька до сина» (4-Б клас, Горбуліна О.І.) ; загальношкільний захід «Гей,ви хлопці,славні запорожці!»

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 454 | Додав: Admin_Jenya | Дата: 10.06.2013 | Коментарі (0)

26 січня в Кіровоградському обласному ЦДЮТ відбувся півфінал обласного етапу КВК (тематика – профорієнтація). Новомиргородщину гідно представила команда Новомиргородської ЗШ №1 «В Контакті»!

Категорія: Наші успіхи | Переглядів: 741 | Додав: Admin_Jenya | Дата: 10.06.2013 | Коментарі (0)

Привітання учнів Новомиргородської ЗШ №1 для вчителі

Переглядів: 451 | Додав: Admin_Jenya | Дата: 07.06.2013 | Коментарі (0)

У Новомиргородській ЗШ №1 напередодні вшанування Дня пам’яті жертв голодомору 1932-1933 рр. було проведено загальношкільну лінійку «Пам’ятаємо невинно убієнних» та оформлено наочно-слуховий куточок «Свічка пам’яті».

Переглядів: 521 | Додав: Admin_Jenya | Дата: 07.06.2013 | Коментарі (0)

«Вогонь в одежі слова» - це про енергетичну напругу поезії земляків, членів літературної студії «Вись», що завітали на зустріч із учнями та педагогічним колективом Новомиргородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 24 січня 2013 року. Палахкотить цей вогонь як спомин дитинства і юності, як нерозтрачена віра в щастя, як чужа радість і власний біль.

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 559 | Додав: Admin_Jenya | Дата: 06.06.2013 | Коментарі (0)

В Контакті завжди ми із Всесвітом та із людьми!

В Контакті завжди ми, і будьте разом з нами ви!

В Контакті завжди ми, і світ реальний – дивина!

Бери з життя ти все сповна!

Категорія: Наші успіхи | Переглядів: 460 | Додав: Admin_Jenya | Дата: 06.06.2013 | Коментарі (0)

З приходом весни оживає все в навколишньому світі. Починає дзвеніти струмок, розповідаючи свої зимові сни мурашнику, що виріс біля нього. Проростає трава, перетворює темну землю на килим пишно-зеленого кольору. Повертаються птахи з вирію і з завзяттям лаштують собі гнізда, співають пісень. У цій метушні настає весняне свято всього людства – День довкілля.

Категорія: Наші успіхи | Переглядів: 466 | Додав: Admin_Jenya | Дата: 06.06.2013 | Коментарі (0)

19 квітня у  Новомиргородській ЗШ І-ІІІ ступенів №1 відбулася педагогічна конференція, приурочена 95-ій річниці з Дня народження  видатного земляка В.О.Сухомлинського. Розпочала конференцію ЗДВР Яцейко В.І. презентацією «Впровадження педагогічної спадщини В.Сухомлинського щодо гармонійного розвитку особистості учня, формування його життєвої компетентності у навчально-виховному процесі на основі формули «Три люблю».

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 482 | Додав: Admin_Jenya | Дата: 05.06.2013 | Коментарі (0)

В рамках Тижня біології у нашій школі відбувся біологічний квест - «Натурквест», в якому взяли участь учні 9-11 класів. Крім інтелектуальних завдань учням потрібно було виконати ще ряд різноманітних цікавих і незвичайних завдань. На кожному контрольному пункті, за умови
виконання завдань, команда отримувала ключ до інтелектуального скарбу(одне слово із загального афоризму про природу, який вони повинні були скласти на останній зупинці). Окрім того квестери продемонстрували і свої творчі здібності – виконали частівки чи пісню на природничу тематику, залишили фото на згадку( на загальному ватмані учасники зобразили свої враження, емоції від проведеного заходу, залишили автографи).

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 714 | Додав: Admin_Jenya | Дата: 15.05.2013 | Коментарі (0)

Підготовка до іспиту: поради психолог

Екзамен – це не лише перевірка теоретичних знань, а й значне емоційне випробування, своєрідний стрес. Саме тому важливе значення має психологічна підготовка до іспитів. Деякі абітурієнти зі слабкою нервовою системою під впливом стресової ситуації, якою є екзамен, можуть забути матеріал, який напередодні дуже добре пам’ятали. Через сильне хвилювання вони можуть себе неадекватно поводити і тим самим спровокувати негативну реакцію екзаменатора.

Категорія: Сторінка психолога | Переглядів: 747 | Додав: Admin_Jenya | Дата: 26.03.2013 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 12 13 14 15 »